• Неодамнешно
Vivitar Close-up 52mm +1/+2/+4/+10 Леќи на камерата Поставена VIV-CL-52 | Висок Квалитет 52mm Филтри за Дигитални dslr фото Апарати и Камери, Макро Леќа Комплет за Canon Камерите, Vivitar Камери, ?

Vivitar Close-up 52mm +1/+2/+4/+10 Леќи на камерата Поставена VIV-CL-52 | Висок Квалитет 52mm Филтри за Дигитални

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

МАКРО ФОТОГРАФИЈА ДОДАТОЦИ : Дали имаш дигиталната камера или dslr фото камера, нашите макро леќа комплет ви дозволува да ги преземе неверојатни фотографии одблизу со речиси било камера во собата.Совршен прилог за било камера полнење или електронски комплет, нашите зголемена леќа капи обезбедуваме совршен Vivtar камера и dslr фото додатоци, кои ви даваат различни камера филтри за close-up фотографија.Ние дури и да обезбеди најлонска филтер камера торбичка, со што нашите дигитална видео камера леќи лесен за транспорт, без леќа комплет за чистење.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЛЕЌИТЕ на ФИЛТРИ : Нашата 52mm филтри за close-up прозорци и макро фотографија дава инстант Canon објектив за полнење за професионалци и аматери слично.На Vivitar dslr фото објективи и dslr фото камера додатоци се совршен леќи на камерата филтри за фотографирањето мали предмети, кои ви даваат неверојатна квалитет снимки дури и на најмалите објекти.Едноставно прикачите нашите 52mm леќа капи на вашиот dslr фото камера полнење и уживајте во фантастична слики во било која големина. 4-ПАРЧЕ УНИВЕРЗАЛНА ЛЕЌА КОМПЛЕТ : На Vivitar камера филтри ви даде универзална фото додатоци кои може да се користи на било компатибилен леќи на камерата капа, обезбедување фантастична филтер леќи за dslr фото и дигитални камери.Нашата 4-во-1 леќи на камерата за полнење е исто така одлична за филм, фотографија и имиња на производи за фотографија, кои ви даваат висок квалитет на леќа филтер поставени за речиси сите професионални апликација.Објективот Vivitar камера корисниците можат да им верувате за да ја испорача неверојатни резултати секој пат, нашата јасна и прецизна камера филтри сте покриени!.ЛЕСЕН ЗА инсталација & УПОТРЕБА : за Разлика од другите макро фотографија леќа заоѓа, Vivitar Close-up Леќа Сет, обезбедува лесен-за-користење на електронски додаток во собата за сите на вашиот 52mm камери.Нашите леќи обезбедуваат фантастична квалитет, каде и да одите и да останат заштитени од нечистотија и прашина во рамките на слободни вклучени најлон филтер паричник, овозможувајќи ви да го транспорт вашата дигитална камера додатоци без да има потреба да носат околу камера чистење поставите на сите времиња!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28
Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 808.32