• Неодамнешно
ZURY SIS СИНТЕТИЧКИ ПРИРОДЕН СОН ТКААТ ПЕРМ YAKY 18-30 ИНЧЕН (18, ПРИРОДНИ)

ZURY SIS СИНТЕТИЧКИ ПРИРОДЕН СОН ТКААТ ПЕРМ YAKY 18-30 ИНЧЕН (18, ПРИРОДНИ)

Buyers rating:
DEN 1175.76

Количина на стоки

Природна текстура & мека на допир.Човечка Коса чувствуваат & изглед.Виткање Железо Безбедно до 400 F.ИМЕ : Zury Sis Синтетички Природен Сон Ткаат ПЕРМ YAKY 18-30 Инчен КОЛОР ПРИКАЖАНИ : МАТЕРИЈАЛ : Remy Влакна ТИП : Ткаат ДОЛЖИНА : 18 & 30 Инчен ТОПЛИНА БЕЗБЕДНО : Yes до 400°F **само кога е сув** ОПИС : Лесна Инсталација Човечка коса & проток Човечка коса чувствуваат & изгледа Природната текстура & мека на допир Премиум Remy Влакна : ***СИНТЕТИЧКИ*** се Грижи Инструкциите да се Пополни сливот со кул или млака вода.Додадете цртичка шампон и swish нежно.Добро исплакнете со студена вода.Следете го со средство за смекнување на косата и исплакнете темелно.Туп сува.Поделете ја косата во мал дел, и чешел косата од крајот да се искорени со широк заб чешел.Не чешел косата на тесни навивам.Може да користите виткање песна или виткање колекции по косата е целосно сува.Безбедно да се користи удар фен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36
Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно

DEN 9567.12
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56
0-4Y Деца Бебе Момче Летна Облека полна Боја Rib Плетени Ракави Резервоарот Врвот со Шорцеви 2 Парчиња Секојдневен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

0-4Y Деца Бебе Момче Летна Облека полна Боја Rib Плетени Ракави Резервоарот Врвот со Шорцеви 2 Парчиња Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Органски Памук Ткаенини】100% Памук, м

DEN 191.76
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28