• Неодамнешно
Krupasadhya Продавница Шопинг Кујна Перфориран Челик 3 Слој Овошје Зеленчук Стојат Складирање Количка за Кромид, Компир, Лук (3 Слој)

Krupasadhya Продавница Шопинг Кујна Перфориран Челик 3 Слој Овошје Зеленчук Стојат Складирање Количка за Кромид,

Buyers rating:
DEN 2303.76

Количина на стоки

Материјал : 100% Од Нерѓосувачки Челик.Оваа решетката има три полици, што е доволно за да се продавница за многу работи истовремено.Функционални - совршени за додавање на дополнителна полица простор во дневната соба, спална соба, канцеларија, кујна, чување на книги, колекционерски предмети, растенија, занаети, фотографии, итн.количка може да се користи за повеќе намени, како и чување на овошје и зеленчук,водење на книги,или какви било други козметички предмети или садови, предмети и куќа производи!.Оваа решетката може да се користи за кујна, студија соба, купатило, гаража, перална, занает простор, дома, во канцеларија и дневна соба.KRUPASADHYA Кујна Решетката е направен од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик и се ' рѓа-доказ.Идеален за било која кујната за да се продавница зачини, тегли, контејнери и други работи. - Совршен избор за да ги зачувувате и организирате материјал во бања, дома, кујна, детска соба, работна маса, канцеларија и повеќе. - Сепак, редови на вграден во шкафовите и ѕидот кабинети, не може секогаш да биде практично да ги продавница често се користи прибор, овошје, итн. - Претставува компактен, ефикасно складирање метод за вашиот кујнски прибор, како чинии, лажици, чаши, чаши, овошје, зеленчук и многу повеќе работи. - Полици за да додадете многу простор за вашата кујна и помогне со организација, која е клучна за непречено водење на кујната. - Тоа исто така е бриз да се соберат -тоа е многу издржлив и лесен за чистење. -Кујни се сите за складирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно

DEN 9567.12
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 810.24