• Неодамнешно
FreeTress Капчиња Плетенки 3X Урбани Серпентина Навивам 10 (1-pack, 1)

FreeTress Капчиња Плетенки 3X Урбани Серпентина Навивам 10 (1-pack, 1)

Buyers rating:
DEN 504.00

Количина на стоки

Капчиња & Latch Кука. 3 Пакет Пакет.Free Tress Капчиња Плетенки 3 X Урбани Серпентина Навивам 10" - 75 Насоки (3 X) за НЕГА на КОСА НАСТАВА СКАЛПОТ ЧИСТЕЊЕ Микс шампон и вода во спреј шише.Спреј смесата директно на главата меѓу делови во cornrow база.Масажа целиот скалп да се отстрани производот се изгради и исплакнете темелно.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : Пред перење коса, четка за да се отстранат сите tangles.Почнете од дното и да работат до weft.За Кадрава Коса : не четка.Прст чешел за да се отстранат сите tangles.Миење на косата со синтетички шампон во млака вода.Се применува средството за смекнување на косата за неколку минути и исплакнете темелно.Нежно стискаш на вишокот вода.Не се фаќа.Туп сува со чиста крпа и се исуши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88