• Неодамнешно
Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Портокал/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Портокал/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Buyers rating:
DEN 15158.40

Количина на стоки

8 во.таблите на четири различни бои им овозможуваат на корисниците да се печати четири бои на етикетата, без да се разменуваат панделки.Тешка, тест-доказ лента произведува долги-трајни печатен текст што може да издржи години во индустриски области и надворешни услови.R10000 серија панделки се базирани врз смола формулација која нуди високи перформанси слика со силен растворувач и нула отпор.Панделки брод автономни во касети дека капка директно во Global Mark печатач и "кликнете на" правото на своето место.Ставка Детали - Супер-тешка, тест-доказ Global Mark панделки се осигура вашата печатен текст, кој трае со години отворено и во индустриски средини.Производ Атрибути -Тип На Производ - Печатач Лента Легенда - Никој Димензии - 4.11" X 200' Материјал - Смола Боја - Црна - Сино - Портокалово - Црвена Трговско Име - Global Mark.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76
Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76
Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 808.32
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П�

DEN 3456.00