• Неодамнешно
BD 353043 Сокол Јасно Полистирен, 12 И Клеточна Култура Плоча со Капак, 6mL Волумен, Рамни Дното Форма (Случај на 50)

BD 353043 Сокол Јасно Полистирен, 12 И Клеточна Култура Плоча со Капак, 6mL Волумен, Рамни Дното Форма (Случај

Buyers rating:
DEN 3631.92

Количина на стоки

Цилиндрични, рамни на дното на плочи.Алфанумерички и идентификација.Гама зрачењето sterilized.Кристал-одделение стиропор.Не-pyrogenic.Стерилни клеточна култура плоча.Цилиндрични, рамни на дното на плочи.Алфанумерички и идентификација.Гама зрачењето sterilized.Кристал-одделение стиропор.Не-pyrogenic.Број-на-многу тестирање за конзистентни резултати.Обезбедува во согласност култура површината хемија со користење на вакуум гас-плазма третман.Поединечно спакувана во удобен кора-отворете медицински стил пакување (рециклираат ПЕТ коцки).Стапало мерки 86mm од 128mm.Добро мерки 22mm дијаметар од 18mm длабоко; дебелина : 1.52 mm.Вкупниот волумен на добро : 6.0 m L; раст област по добро : 3.8 Квадратни.cm.DNR (Latex) слободни. 3.8 Квадратни.cm Раст област.Ткиво-културата се третира раст на површината.Јасно полистирен материјал.Станот-крајна форма. 12-добро Големина. 6m L јачина на звук.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00
Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76
YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60