• Неодамнешно
Pumpumly 100cm Ултра Голем Капацитет 8 Слоеви Не-Плетени Ткаенини & Челик Чевли Рек Црна

Pumpumly 100cm Ултра Голем Капацитет 8 Слоеви Не-Плетени Ткаенини & Челик Чевли Рек Црна

Buyers rating:
DEN 859.20

Количина на стоки

Направена од врвот одделение не-плетени ткаенини и челик материјали за добар квалитет и трајност.Ултра голем капацитет, може да се одржи пара на чевли во внатрешноста.Одлична за вашиот долготрајна употреба, тешки материјали понудиме најдобрите носивоста.Тоа нема да заземаат премногу простор во вашиот дом.Тоа е лесно да се инсталира и чиста.Спецификации : 1. Материјал : Не-плетени Ткаенини & Steel2. Димензии : (39.37 x 11.02 x 56.3)" / (100 x 28 x 143)cm (L x W x H) 3. Тежина : 5.91 кг / 2.3 kg4. Боја : Black5. Комбинација : 8 Слоеви,Пакетот Вклучува : 1 x Чевли Багажник,Белешки : 1. При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во time2. Ве молам, инсталирајте стока со настава manual3. Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност,Вовед : Можеби начинот на складирање на различни видови на чевли или чизми во чевли решетката е голем проблем за секоја домаќинка.Ова.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно �

DEN 9567.12
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 810.24
YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60
Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76