• Неодамнешно
Guodeunh Бебе Девојки Ребрести Кавга Ракав Romper Polka Точки Тексас Bloomers Bowknot Headband 3PCS Облека

Guodeunh Бебе Девојки Ребрести Кавга Ракав Romper Polka Точки Тексас Bloomers Bowknot Headband 3PCS Облека

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Памук Мешавина,Тексас.Материјал : памук се вклопуваат и тексас.висок квалитет, меки, удобни, дише, кожата-пријателски, без иритација на babys кожата.Функција : бебе бебе девојки onesies, ребрести кавга romper bodysuit, цврсти летање ракав crewneck врвот, триаголник bloomers со лак појас polka точки тексас bloomers шорцеви, голем лак јазол врзани на предната половината, го прави вашето бебе изгледа симпатична, еластична корселе, одговара на вашето бебе.Повод : погодна за секојдневно носење, партија, татковци ден, birthday (роденден), фотографија, парк, плажа, училиште и да било друга прилика.Големина : Погоден за новородено бебе девојка 0-3 Месеци солидна летање ракав crewneck jumpsuit rompers/младата девојка 3-6 Месеци еластична корселе polka точки тексас bloomers шорцеви/дете бебе девојка 6-12 Месеци ребрести кавга ракав тексас краток групи/дете бебе девојка 12-18 Месеци лето повик краток ракав onesies bloomers clother сет.Пакување вклучува : 1pc* onesies+1pc*шорцеви+1pc*headband.b>опис на Производот Големина( Инчи) 70 Должина : 14.2 Биста : 17.3 Кратка Должина : 7.7 Возраст : 0-3 Месеци 80 Должина : 15.0 Биста : 18.1 Кратка Должина : 8.1 Возраст : 3-6 Месеци 90 Должина : 16.0 Биста : 18.9 Кратка Должина : 8.9 Возраст : 6-12 Месеци 100 Должина : 17.3 Биста : 19.7 Кратка Должина : 9.3 Возраст : 12-18 Месеци Забелешка : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според упатство за мерење 2. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. (1 инч = 2.54 см) 3. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00
Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76