• Неодамнешно
SHYPT Керамички Храна Садовите за Складирање со Бамбус Капак - Модерен Дизајн Порцелански Jar - Совршен Канистер за Шеќер во Сад Служат на Чај, Кафе, Зачини (Боја : Б, Голе

SHYPT Керамички Храна Садовите за Складирање со Бамбус Капак - Модерен Дизајн Порцелански Jar - Совршен Канистер

Buyers rating:
DEN 6279.84

Количина на стоки

★Едно : Еден зачин рек + 4 леќата тенкови, Б : Еден леќата рек + 8 зачин тегли, уредно зачувани, многу практични;. ★Condiment тенкови се направени од керамички материјал, висока температура и отпуштен од работа, здрава и еколошки, убава и издржливи;. ★Секој зачин тегла е опремен со condiment лажица за лесна употреба;. ★ ковано железо зачин багажник, убава на изглед, зачин тегла е ставен побезбедно и полесно да се движат;. ★ Убава зачин тегли облагородување вашата маса, правење на вашиот табела убава пејзаж, или како подарок за пријатели и роднини.Материјал : керамички + iron Capacity : 250 ML*4,250 ML*8 Color : бела, green Gross тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ, 3 KGUses : се Користи за да се одржи сол, шеќер, ким, црн пипер и други мирудии, може да се користат дома или во ресторани, ресторани.Матирано правоаголна суши плоча,Храна и Убавина。.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00