• Неодамнешно
Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Buyers rating:
DEN 1251.36

Количина на стоки

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките барања.Тоа може да се додадат на повеќе од една структури.Кабел за Поддршка : Тоа се користи за да се одржи кабли и се избегнува опасноста на мешање кабли.тоа, исто така, подобри перформанси и трајност на мрежата производи и кабли.Лесен за инсталација : многу е лесно да се чисти просторот додека некој ја користи, бидејќи нема извртени кабли и мешање кабел.Тоа е многу мала тежина точка и имаат должина од 2 инчи.Компатибилност : Тоа е compactable да работат со УЛ и CUL.Тоа обезбедува поддршка за чувствителни говорни и податочни кабли, без тензија во кабли.Дизајн : Неговиот дизајн е добро да се одржи кабли беспрекорно и ќе ви овозможи да се кандидира кабли без проблеми додека да се користи.овозможува кабел за да биде со цел да се избегне мешање.Многу мала тежина од 20 фунти.Нормално кабли се особено имајќи прашања кога тие се дозволени за пресврт.Вирус доведе до мрежата неуспех и непотребни престој.За да се избегне кавга, важно е да се заштити долговечност и сигурноста на вашата cables.By користење на Garvin JHK-32 2 Инчен "J" Кабел за Поддршка Кука да се замени традиционалните кабелски коцки, можете да се елиминира ризикот од оштетување на оние кои се чувствителни на кабли во текот на долги растојанија и да се задржи здрави врски за годините што доаѓаат.Тоа е предвидено со широка база и мазна, заоблени агол за да се спречи сечење додека кабли се кандидира.Пред-drilled завртка дупка прави прилог за да структури за брзо и лесно.Во зависност од количината и тежината на вашите кабли, можеби ќе треба да простор кабелот поддржува почесто како прекумерна доделување помеѓу куки не е оптимално.Кабел врски или други жица за управување видови може да се користи за да се обезбеди жици во место од страна на водење нив преку мали пре-удирани со тупаници дупки на кука.Таа има капацитет да спроведе 30lbs кабел оптоварување на различни кабли, што ги прави идеални за defferent вмрежување апарати.J-кука кабелот поддржува може да се комбинираат за да се создаде сопствени инсталација решенија за големи количини на кабел или ситуации каде кабли се кандидира на повеќе локации.Карактеристики : Обезбедува поддршка за кабел runs Can биде прикачен на многу structures30lb тежина capacity UL и CUL согласност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 808.32
YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60
Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно �

DEN 9567.12
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1 Земја На П�

DEN 4124.88
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 810.24