• Неодамнешно
Чевли Slotz Простор за Заштеда на Чување Единици во брегот на слоновата | Како што се Гледа на ТВ | Нема Собрание Бара | Limited Edition Цена Клуб Вредност Пакет, 10 Парче Сет (1)

Чевли Slotz Простор за Заштеда на Чување Единици во брегот на слоновата | Како што се Гледа на ТВ | Нема Собрание

Buyers rating:
DEN 478.80

Количина на стоки

Лесен за употреба Организира & штити чевли & Прави чевли лесно да се најде!.Користење со Жените, Мажите & детски чевли.Двојки вашиот плакар и простор за складирање.Може да се користи на плакарот полиците, Во кабинети, на чевли полици и на подот.Една големина работи за Stiletto потпетици, Патики и Голф чевли.Чевли Slotz простор за заштеда на чување единици двоен вашиот простор за складирање од страна уредно редење чевлите еден на врвот на други.Лесен за употреба, Чевли Slotz исто така, организира чевли, што го прави лесно да се најде пар сакате.Совршен за сите видови на чевли од stiletto потпетици да големината 14 патики.Чевли Slotz се одлични за организирање на жените , на мажите и дете чевли.Совршен за секој кој има потреба од повеќе простор.Чевли Slotz работи на плакарот полиците, број на полици, во кабинети и на подот.Издржливи поли смола.Совршен купите за.. Секој со чевли!Пролетта чистење Тесна плакарот простор Колеџ домови Мали апартмани и Голема & мали чевли колекции Практичен подарок Како што се Гледа на ТВ Умен Чевли Slotz Складирање Единици може да двоен вашиот тековниот простор за складирање, додека, исто така, обезбедување на подобра чевли за заштита и организација, исто Така, покажува чевлите, па тоа е полесно да се најде пар сакате No-слајд гребени и горниот панел пета guard Работа на постојните полиците, кабинети, број на полици, или директно на подот Идеален за мажите, жените и децата чевли складирање Пластични изградба Пакет вклучува 10 складирање единици, секој способен за одржување на 1 пар обувки собранието Не го бара.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 810.24