• Неодамнешно
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи за Книги, Весници

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи

Buyers rating:
DEN 808.32

Количина на стоки

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи со погоден за деца, возрасни, пензионери, хобисти и професионалци.ОПТИЧКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЛЕЌА : Јасно нарушување-слободен зголемена леќа се подобрува квалитетот на сликата; идеални за гледање фини детали во книги, весници, списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, хоби и занаети.ДОБРО НАПРАВЕНИ : Цврсти добро изградена со квалитетна ABS пластика, заврши површина, без било какви остри рабови, стилски и преносни мала тежина дизајн.СУПЕР-СВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Еко-пријателски и енергетски ефикасни светилки се обезбеди рамномерно осветлена гледање површина [без батерии вклучени].МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 10 X зголемена леќа е добро дизајниран за нормално читање, како и весникот, стрипови; 20 X зголемена леќа е совршен за испитување на исклучително мал текстови, слики и објекти.Бренд Име : ンリアンに聞-花ラックProduct Име : Magnifier Product стил : модерна minimalist Product материјал : ПММА акрилик / ABS frame Product боја : црна + white Magnification : 10 пати главното огледало и 20 пати помошни mirror Product големина : 22*12cm Product тежина : 325g Power снабдување со извор : LED бела светлина (со користење на 3 АА батерии, клиентите треба да донесат свои)Број на производи : 11. Ве молиме оставете малку боја разлика. 2. Прирачник за мерење, постои грешка од 1-2cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 810.24
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00