• Неодамнешно
KJLY 304 од не ' Рѓосувачки Челик, 5 Парче Сет Гнездење Слив, Простор за Заштеда на енергија за Складирање, Готвење и Печење (Големина на : 20+22+24+26+28cm)

KJLY 304 од не ' Рѓосувачки Челик, 5 Парче Сет Гнездење Слив, Простор за Заштеда на енергија за Складирање,

Buyers rating:
DEN 5963.04

Количина на стоки

Редење Складирање заштедува простор и се прилагодува на различни домашни услови.Повеќе намени : продавница за овошје и зеленчук, се мијат-ориз, месење тестенини, победи-јајца, еден сет може да се задоволат различните потреби.Сад за мешање 5 Парче Сет Големина Спецификација : 18+20+22+24+26cm, 20+22+24+26+28cm.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.На површината се бранеа и полиран, која е лесно да се чисти.Широк страната дизајн, анти-scalding, не се лизга и удобно.Нашите производи се со Висок квалитет, Ние и ветуваме дека нашите производи се 100% Задоволни со вас, ве молиме да се увери за да се купи.Име на производ : 304 од не 'Рѓосувачки Челик, 5 Парче Сет Гнездење Слив, Простор за Заштеда на енергија за Складирање, Готвење и Baking Material : 304 од не' Рѓосувачки Челик.Повеќе намени : продавница за овошје и зеленчук, се мијат-ориз, месење тестенини, победи-јајца, еден сет може да се задоволат различните потреби.Редење складирање заштедува простор и се прилагодува на различни домашни услови.Спецификација 18cm, надворешниот дијаметар и 17,5 см, висина 9.5 cm, Капацитет 1400ml.Спецификација 20cm, надворешниот дијаметар 19.5 см, висина 10.5 см, Капацитет 2200ml.Спецификација 22cm, надворешниот дијаметар 21.5 cm, височина 11.5 cm, Капацитет 2800ml.Спецификација 24cm, надворешниот дијаметар 23.5 см, висина, односно 12,5 см, Капацитет 3800ml.Спецификација 26cm, надворешниот дијаметар беа 25,5 см, висина 13cm, Капацитет 4600ml.Спецификација 28cm, надворешниот дијаметар 27.5 см, висина 14.5 cm, Капацитет 5800ml.Пакет содржина : сад за Мешање* 5 Service Guarantee Our производи се со Висок квалитет, Ние и ветуваме дека нашите производи се 100% Задоволни со вас, ве молиме да се увери за да се купи.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 часа, за да обезбеди повеќето задоволителна услуга.

Карактеристики на стоката

18+20+22+24+26cm, 20+22+24+26+28cm. Material:
304 Stainless Steel.

Купувачи како што сакаат

Aibesy 130 Парчиња DIY Дијаманти Бисер Боја Алатки и Прибор Колекции со A4 Следење на Светлина Кутија Мулти-Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Aibesy 130 Парчиња DIY Дијаманти Бисер Боја Алатки и Прибор Колекции со A4 Следење на Светлина Кутија Мулти-Големина

Висок квалитет дијамант бисер боја ролери може да им помогне на монистра се држиме до платно повеќе цвр�

DEN 1415.76
YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76