• Неодамнешно
QJWGJA Автомобил 12pcs 3во Автомобил Полирач Шанса Влошки Чистење Шанса Сунѓерот Брод Автомобил Бафер Волна Тркала Полирање Подлога Отстранува Гребнатини полски Сет за

QJWGJA Автомобил 12pcs 3во Автомобил Полирач Шанса Влошки Чистење Шанса Сунѓерот Брод Автомобил Бафер Волна

Buyers rating:
DEN 468.00

Количина на стоки

Широка Примена : се Користи за шанса, полирање, запечатување и чистење на различни премази за да се подобри нивната текстура.Одлично за автомобил и мотор полирање.Црна (Дополнителна парична Казна) Полирање, а по Завршувањето Подлога, Обезбедува богат вртат-бесплатно високо сјаен финиш.Сина (Среден) Светло Cut & Полирање Подлога, Конечна сечење, полирање или застаклување јасно грб површини.Портокал Цврста Пена полски Подлога Стандардна одделение за сечење подлога ,Одличен за емајли, acrylics и уретан.Волнени подлога за Финиш Полирање Одличен за тешко topcoats и clearcoats.Црвено (Екстра Груб) Aggresive Сечење.Овие полирање сунѓери се обновливи и може да се мијат со ладна вода по употреба.Тие може да се користи на пневматски полирање машини и електрични машини за полирање.Состојба : 100% Сосема New Material : Sponge Form : roundness Diameter : 80mm/ 3"Дебелина : 30мм/1.18"Боја : Како Слики Shown Quantity : 12pcs/set Package се Вклучени : 2 x Црна Подлога Премиум Медиум Пена Светлина Cut2 x Портокалова Светлина намали pad1 x Волнени подлога за финиш polish1 x Кука&Јамка Backer Plate1 x Вежба Adapter1 x Црвено Вафли Детали полски pad1 x Зелена Вафли подлога за Светлина cut1 x Портокал Вафли подлога за Светлина Cut1 x Сина Вафли подлога за восок И Не Buff1 x Црното Вафли подлога за удар и Не wax Note : Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00
Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 222.96
0-4Y Деца Бебе Момче Летна Облека полна Боја Rib Плетени Ракави Резервоарот Врвот со Шорцеви 2 Парчиња Секојдневен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

0-4Y Деца Бебе Момче Летна Облека полна Боја Rib Плетени Ракави Резервоарот Врвот со Шорцеви 2 Парчиња Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Органски Памук Ткаенини】100% Памук, м

DEN 191.76
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1 Земја На П

DEN 4124.88
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки LED лупа Активираат Големи Преносни Осветлени Зголемувачот крупните Рачни magnifiers

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 810.24