• Неодамнешно
Aibesy 130 Парчиња DIY Дијаманти Бисер Боја Алатки и Прибор Колекции со A4 Следење на Светлина Кутија Мулти-Големина Дијамант Пенкало Фах Колекции Поправи Алатка Дијаман?

Aibesy 130 Парчиња DIY Дијаманти Бисер Боја Алатки и Прибор Колекции со A4 Следење на Светлина Кутија Мулти-Големина

Buyers rating:
DEN 1415.76

Количина на стоки

Висок квалитет дијамант бисер боја ролери може да им помогне на монистра се држиме до платно повеќе цврсто и не е лесно да падне.DIY дијамант бисер боја комплет содржи речиси сите алатки што ви треба, удобен и практичен.Неколку дијамант пенкала на различни спецификации кои се добри за pasting големи област дијаманти од иста боја, ефикасно ја подобрува сликата ефикасност.Специјално дизајнирани пластична плоча, стави дијаманти во тоа и се тресат тоа нежно, дијамант автоматски ќе се редат по ред, лесен за употреба.Доаѓаат со А4 големина ултра-тенок следење на светлина кутија, 3 нивоа на затемнување, допрете го копчето за да ја прилагодите светлината.Карактеристики : Материјал : Акрил + Пластика Извор на Светлина : ЛЕР Прозрачна Флукс : 2500 LUX(Макс.) Интерфејс : Микро USB Влез : USB 5 V, 2 A Моќ : 3-5 W Светлосен Подлога Големина на : 33.2 * 21.5 * 0.4 cm/ 13.1 * 8.5 * 0.2 во Пакет Големина : 37 * 23 * 5cm/ 14.6 * 9.1 * 2.0 во Пакет Тежина : 868g/ 30.6 оз Пакување Листа : 1 * Следење на Светлина Кутија 1 * USB Кабелот 1 * Алуминиумска Легура се Залагаме за Светлина Кутија 1 * Дијамант Сликарство Ролери 1 * Дијамант Сликарство Одредување Алатка 1 * Чување Кутија(28 Ребра) на продавница за Дијаманти 1 * Етикета Налепница(40pcs) 1 * Алатка Торба(24*17cm) 1 * Пинцети 4 * Дијамант Пенкало 4 * Клип за да ја Зацврсти Платно 3 * Пластичен Послужавник 10 * Лепак Глина 100 * PVC Кеса(8*6cm).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00
0-4Y Деца Бебе Момче Летна Облека полна Боја Rib Плетени Ракави Резервоарот Врвот со Шорцеви 2 Парчиња Секојдневен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

0-4Y Деца Бебе Момче Летна Облека полна Боја Rib Плетени Ракави Резервоарот Врвот со Шорцеви 2 Парчиња Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Органски Памук Ткаенини】100% Памук, м

DEN 191.76
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

DEN 4124.88