• Неодамнешно
JBHURF детска Постелнина Сет, Чист Памук Цртан филм Градинка Ватенка, шест-Парче Сет, Градинка Ватенка Три Парче Сет, Бебе Памук, Постелнина, Памук, Исполнет Ватенка core/

JBHURF детска Постелнина Сет, Чист Памук Цртан филм Градинка Ватенка, шест-Парче Сет, Градинка Ватенка Три Парче

Buyers rating:
DEN 4157.52

Количина на стоки

100% Памук.Три-парче детска постелнина поставите големината вклучува : 1 x еден прекривки капак (120*150 cm/памук пополнување), 1 x перница капак (60*135 cm/памук пополнување), 1 x pillowcase (30*50 cm/памук пополнување) .Тоа ќе ја зајакне вашата внатрешна декорација и донесе нов и елегантен изглед на вашите деца е спалната соба.Фантастични, whimsical дизајн : направи спиење бајка со нашите шармантни печатени кревет.Оваа убава и енергичен постелнината е илустрирана со животни, овошје, автомобили, и конструкторски тимови, што го прави лесен за деца на сонот.Easy-care постелнина : Сите наши постелнината е изработен од мека памучна ткаенина (100% памук).Лесно да се мијат (40c), брзо сушење, трајни, собори сушење на ниски температури, и бара минимално пеглање.Висок квалитет на детски комплет постелнина : може да создаде повеќе дневна забава моменти.Ние дизајн живот-пријателски производи за младите семејства без компромитирање на инспирацијата, имагинацијата, квалитет и дизајн.Етички производство, сите наши производи се произведени во согласност со ISO и Oeko-Tex меѓународните регулативи, така што секој процес од предиво извори на ткаење, обработка, крои и пакувањето се врши во согласност со највисоките етички стандарди, имајќи го во предвид квалитетот.Оваа целосна кревет вклучува двострано прекривки маска, pillowcase и појавување на листови.Оваа децата креветчето собата е направен од 100% памук и е мека на допир.Овие 100% памук, прекривки ги опфаќа има елегантен изглед.Ова може да биде одличен подарок за вашата сакана.Можете да остатокот увери дека секој производ ги исполнува нашите високи стандарди за безбедност и страст за забава!Преку нашите прекрасни и око-фаќање на дизајн, се донесе еден нов, елегантен, луксузен и луксузен изглед на вашите деца, децата на спалната соба.Тоа е направен од супер мек, easy-care памук мешавина ткаенина, па тоа суши брзо, песна и помалку често, и се трајни.Инструкции за перење : Машина за миење на 40°C, а може да се суши.Достапни за години во еднокреветни и двокреветни големини.Бебе кревет setinclude : Три парче сет без core/ватенка покрие 120*150 pillowcase 30*50 перница покрива 60*135 (15 cm длабок џеб)2 catties памук шест-парче сет / 2 catties памук ватенка core + 1.5 catties памук перница core + бисер памук перница јадро + ватенка маска + перница маска + pillowcase3 catties памук шест-парче сет / 3 catties памук ватенка core + 1.5 catties памук перница core + бисер памук перница јадро + ватенка маска + перница маска + pillowcase4 catties памук шест-парче сет / 4 catties памук ватенка core + 1.5 catties памук перница core + бисер памук перница јадро + ватенка маска + перница маска + pillowcase (се препорачува за есен и зима)Седум-парче памук мајка core set The постелнина сетот не содржи било мастило или спојници.Квалитетот на постелнината е многу добра, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купат.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме.Јас сум среќен да се справи со било каков проблем клиенти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

DEN 4124.88
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост�

DEN 1744.80