• Неодамнешно
XJAXY 3 Унца Керамички Чај, Еспресо Чашата и Чинијата Наместете со Метални Мирување, да го Поставите на 4, Кафе Чашата и Чинијата Наместете, Миризливи Чај Сет со Послужа

XJAXY 3 Унца Керамички Чај, Еспресо Чашата и Чинијата Наместете со Метални Мирување, да го Поставите на 4, Кафе

Buyers rating:
DEN 1670.40

Количина на стоки

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалните еспресо шолја, не пропуштајте тоа.Мејнстрим боја дизајн : На кафе има заоблени устата, дебели, мазна и чиста и удобно на усните.Дршката е тркалезната и мазна, на лак е убаво, тоа не е лесно да се лизга, и искуството е удобно.Соодветна големина : На 90ml купот е совршен, лесно да се одржи, не е премногу мал, но само право.Појавување на керамички послужавник, може да се користи како увеселителен парк или ужинка послужавник, здрава и убава.Висок квалитет : еспресото првенство во собата е направен од професионална одделение lead-free керамика и не содржат штетни материи, како што се олово и кадмиум.Само им служи на луѓето што сакаат најдобри.Совршен чување : На еспресо шолја поставите има метал трибина, која може да се одржи 4 чаши и чинии 4.Поставување на ова кафе група ќе не заземаат многу простор.Чаши и чинии не можат да се користат во машина за миење садови/микробранова/печка.Додадете малку боја на вашиот morning These кафе чаши се класичен и симпатична.Тие имаат изглед на кафуле, прави да се чувствувате како да сте во некој кафе бар, ужива вашиот пијалак а што ти насмевка.Големината на кафе е само право, погоден за кафе млеко, cappuccino, Американското кафе, топло чоколадо, mocaccino, чај или вашиот омилен пијалок.На чинијата, исто така, може да се користи за да се одржи лажици кафе, шеќер, млеко пакети или десерти.Чувајте вашиот дом tidy If сте простор-чувар или опсесивно за чување на вашиот стан среди, ова teacup и чинијата наместете е уредна и изгледот што го сакате.Оваа порцелански купот/сет чај е опремен со дополнителна решетката да се стави на кафе чашата и чинијата заедно.Тоа зафаќа мал простор и многу е лесен, и тоа зема многу малку контра простор.Име : Чаша & Чинијата Sets Material : Ceramic Process : Висока температура печката change Capacity Кафе : 90ml Remarks : (1) Делумно мали кариес, недостаток на глазура, меурчиња или мали црни точки на керамички производи се нормални појави и не влијае на нормална употреба.Оние кои ум треба да се биде внимателен при преземање на слики.(2) големината и капацитетот, се мерени рачно, не е грешка на -0.5~lcm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисип

DEN 297.60
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

DEN 4124.88
МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

МАЖИТЕ ПРОСЛАВА ПОДАРОК КУТИЈА

Оваа група ги вклучува : Една 8oz ЧОВЕК Еукалиптус Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Чајно Дрво Крем, Еден 8oz ЧОВЕК Unscented П

DEN 3456.00
Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните Мали И Големи Хартија Кошница Со Поклопец За Домаќинство Ѓубре Може да Кујна, Тоалет Тоалет Дневна

Стокови : корпата за ѓубре.Материјал : заштита на животната средина пластика.Отворање и затворање на вла

DEN 239.76
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост

DEN 1744.80