• Неодамнешно
YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие Отворено Растенијата се Прикаже Рек Складирање По?

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Климатизација Школка Ролетни Цврсто Дрво Климатизација Покрие клима уред Покрие

Buyers rating:
DEN 297.60

Количина на стоки

НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ од КЛИМАТИЗАЦИЈА РАМКА : опремени со ролетни да се заштити надвор машина и топлина дисипација.На дното е задебелена да се зголеми товарот и во голема мера се подобри стабилноста.ИЗГЛЕД : По високи-температура carbonization третман,бојата е додаден,така што бојата на оградата е издржливи и убави,дрво жито е јасно,изработката е исклучителна,и тоа е природна и убава.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ХАРДВЕР : На поврзување прачка усвојува високо квалитетни хардвер,и површината на хардвер е поцинкуван,анти-оксидација,долг работен век,и во голема мера се подобри стабилноста.ДЕКОРАЦИЈА : Цвеќиња,бонсаи,совршен тераса или како дел од надворешна декорација може да биде ставен на врвот за да се зголеми организација и двор стил.ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА : сместени во затворени простории : дневна соба,сончев windows,тераси со филтрирани windows,поставени на отворено : градини,балкони,покриви.Едноставен дизајн,квалитет life Choose соодветен еден за да започнете квалитет life Product спецификации : -Име на Производ : Цвет Мирување-Материјал : цврсто дрво-Стил : кат-стои-Функција : Исправна и стабилна Боја : кафена и Стил : рустик-Применливи простор : земјата-Предмет Бр. : Климатизација Рамка-Применливи предмети : цвеќиња/зелени растенија-Size : (Должина X Ширина X Висина)86x35x80cm,100x43x94cm,110x50x85cm,120x57x100cm,110x50x145cmnote : Овој производ само продава цвет стои,но не ги вклучува украси, како што клима и цвет pots The пакетот вклучува : Цвет мирување×1 After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.OEDLE★ Не може да биде благо боја разлики поради снимање технологија и светлината на екранот параметри, па ве молиме да се разбере дека тоа е вистински производ!★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.★ Гарантен рок е 30 дена по купувањето, и ние нема да се врати или враќање на производи што надминува 30 дена!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 222.96
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1 Земја На П

DEN 4124.88
Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80