• Неодамнешно
Леле Светот на Водени Wow-Звук Звучници, Bluetooth, Водоотпорен, Shockproof, Лебдејќи Звучник, со Долго траење на Батеријата, LED Светла, и Купот на Носителот

Леле Светот на Водени Wow-Звук Звучници, Bluetooth, Водоотпорен, Shockproof, Лебдејќи Звучник, со Долго траење

Buyers rating:
DEN 2932.08

Количина на стоки

Водоотпорен, shockproof, прашина-доказ дизајн, omnidirectional звук.ЛЕЛЕ Звук Шамандура звучници е водоотпорен, шок доказ и dustproof придружник за вашиот отворено експедиции и авантуристички патувања.На произлегоа дното на овие компактен говорникот може да се вклопи во било која од WOW производ купот на сопствениците, па можете да ги преземат со тебе кога ќе се дружите во вода.Својата совршена во вода, во планините, во шумите, од страна на плажа, во дворот или било каде.Се поврзува со било кој Bluetooth овозможува мобилен уред, вклучувајќи го и вашиот i Pod, i Phone, i Pad или Андроид уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

DEN 4124.88