• Неодамнешно
Лента Логика TLPB8737 Рамен 6 мили Поли Кеси, 48 x 54, Јасна (Пакување од 50)

Лента Логика TLPB8737 Рамен 6 мили Поли Кеси, 48 x 54, Јасна (Пакување од 50)

Buyers rating:
DEN 4943.28

Количина на стоки

Екстра тешки-должност поли кеси се пункција отпорни и се препорачува за заштита тешка категорија производи како индустриски делови и алатки од нечистотија, прав и на влага.Кеси се произведени од 100% дева, со голема јасност Полиетиленски филм.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.Достапни во случај количини. 48 инчи x 54 инчен - 6 мили рамен поли кеси.Екстра тешки-должност поли кеси се пункција отпорни и се препорачува за заштита тешка категорија производи како индустриски делови и алатки од нечистотија, прав и на влага.КЕСИ се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.Достапни во случај количини.Поли Кеси се мултифункционални и флексибилни складирање решение.Од храната за индустриски алатки и електронска опрема, постои поли торба за било која апликација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1 Земја На П�

DEN 4124.88
Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96