• Неодамнешно
YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Цврсто Дрво клима уред Покрие Flowerpot Капакот Отворен за Приватност Екран Крие клима уред Радијатор Покрие Windproof И Rustproof Складирање, пр?

YYQIANG Растенијата Цвет Мирување,Цврсто Дрво клима уред Покрие Flowerpot Капакот Отворен за Приватност Екран

Buyers rating:
DEN 840.00

Количина на стоки

LOUVER+МРЕЖА ШЕМАТА : louver дизајн е донесен да ја подобри practicability на производот.Крстот мрежа дрво ленти се наредени цврсто,не е лесно да се олабави,и постабилна.ИЗДРЖЛИВИ : дрвена структура е здрав,силен и носат-отпорни.По carbonization,дрво жито е светлина,ретро и природна,лесно да се одржуваат,и може да се користи за долго време.СОВРШЕНО се СКРИЕ НА клима уред : Ова отворено за приватност екран обезбедува на атрактивен начин да се сокрие грозен нешта во дворот.НОВА клима уред ЦВЕТ МИРУВАЊЕ : fixed со навртки на двете страни,силна товарот капацитет,не е лесно да пропадне.На врвот цвет кутија дизајн спречува potted растенија од лизгање.МУЛТИ-ЦЕЛ ЕКРАН : многу погодна за внатрешна,влезот,дневна соба,отворен,градина,базен,балкон,покривот,тераса,цвет продавница декорација.Едноставен дизајн,квалитет life Choose соодветен еден за да започнете квалитет life Product спецификации : -Име на Производ : Цвет Мирување-Материјал : цврсто дрво-Стил : кат-стои-Функција : Исправна и стабилна Боја : кафена и Стил : рустик-Применливи простор : земјата-Предмет Бр. : Климатизација Рамка-Применливи објект : клима уред-Size : (Должина X Ширина X Висина)85x35x75cm,85x35x75cm-А,100x43x94cm,100x43x94cm-А,110x50x85cm,120x57x100cm,100x50x145cmnote : Овој производ само продава цвет стои,но не ги вклучува украси, како што клима и цвет pots The пакетот вклучува : Цвет мирување×1 After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.OEDLE★ Не може да биде благо боја разлики поради снимање технологија и светлината на екранот параметри, па ве молиме да се разбере дека тоа е вистински производ!★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.★ Гарантен рок е 30 дена по купувањето, и ние нема да се врати или враќање на производи што надминува 30 дена!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80
Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост

DEN 1744.80