• Неодамнешно
Ruthenium Метал, 99.9% Чист Ruthenium – Парчиња со Големина на 12mm или Помала - 25 Грама

Ruthenium Метал, 99.9% Чист Ruthenium – Парчиња со Големина на 12mm или Помала - 25 Грама

Buyers rating:
DEN 321.84

Количина на стоки

СВЕТ-КЛАСА МЕТАЛУРГИЈА : Нашата Ruthenium е 99.95% чиста и првенствено се користи и во електронските и специјална легура индустрии.Овој метал може да се користи самоуверено во било која апликација, каде Ruthenium е потребно; има се тестирани во сертифицирана лабораторија.СОВРШЕН СПЕЦИФИКАЦИИ & ГОЛЕМИНА : Exotech е производител на чиста Ruthenium.Ние произведуваме Ruthenium во purities кои се движат од 99.95% – 99.99%.Секое парче од нашата чиста Ruthenium мерки 25 mm (1") или помал и можете да ги купите овој со минимум 10grams.SAFE ЛАБОРАТОРИЈА И УЧИЛИШТЕ за УПОТРЕБА : Ова може да биде одличен подарок за хемија на студентите и наставниците.Exotech ќе биде во можност да ги обезбедат сите вашата метал и суровини треба да помогне да се постигне своите цели.ОДЛИЧНО ЗА ТОПЕЊЕ : Сите наши метални производи се одлични за топење.Exotech е горда да биде заверена конфликт слободни.ДОВЕРЛИВИ & ПОЧИТУВАНА : Exotech процеси сите метали во нашиот свет-класа постројка за обработка со ISO 9001 : 2015 сертификација.Ние се обезбеди највисок квалитет на метали на располагање во индустријата.Семејство Во Сопственост & Работи.Exotech е горд да се каже дека тоа е едно семејство во сопственост и управувани бизнис, бидејќи ние прво го отвори нашите врати во 1990 година. Доверливи & Почитува.Бидејќи да се биде основана во 1990 година Exotech има стане Доверлив & Почитуван партнер во егзотични метална индустрија за рециклирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 222.96
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1 Земја На П�

DEN 4124.88
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост�

DEN 1744.80