• Неодамнешно
Xinwoer Блиц на Камерата Speedlite Мини Преносни Дигитални On-Камера Топла Чевли Планината Светилка со Авто Pre-Flash Сензор за dslr фото Апарати

Xinwoer Блиц на Камерата Speedlite Мини Преносни Дигитални On-Камера Топла Чевли Планината Светилка со Авто

Buyers rating:
DEN 525.60

Количина на стоки

Вграден дигитален роб и авто pre-flash сензор.Мал и лесен,нп-камера дизајн,лесно да се носат и складирање.Топла чевли планината работи со било која дигитална камера.Лесно ракување и инсталација.Одличен додаток за фотографија ентузијасти.Роб флеш на камери,произведува светла и мека светлина.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : Прибл. 8.3 x 5.8 x 3.7 cm / 3.2 2.3 x x 1.4 инчен Напојување : 2 х АА Батерија (не се вклучени) Тежина : Околу. 82g Пакет се Вклучени : 1 x На камерата Светло 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : ве Молиме забележете дека камерите се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80
Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост�

DEN 1744.80