• Неодамнешно
2897 – Лен - 30 Тесен Фиока Салон Организатор 4-Фиока Плакарот Полиците – QQ09

2897 – Лен - 30 Тесен Фиока Салон Организатор 4-Фиока Плакарот Полиците – QQ09

Buyers rating:
DEN 1583.76

Количина на стоки

*Материјал : МДФ (Средна Густина Fiberboard), Железо, Не-плетени Ткаенини *Рамка Димензии : (7.9 x 18.9 x 29.9)" (20 x 48 x 76)cm (L x W x H) *Фиока Димензија : (6.1 x 18.11 x 6.69)" / (15.5 x 46 x 17)cm (L x W x H) *Фиоки : 4drawer *Производ за Нега : Избрише Чистење Со Влажна Крпа И Нека се Исуши *Производ Тежина : 10.14 lb / 4.6 kg *Статичен Капацитет на Полица : 22lb / 10kg *Статичен Капацитет на Секоја Фиока : 6.6 lb / 3kg.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас�

DEN 2228.88
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76
Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво

94 во Ќелија висина : 4.Останете здрави!.Дрвени таблета кутија со Природни тип на дрво украс ќе ви помогне �

DEN 6000.00