• Неодамнешно
Лесни 15 инчен Лаптоп Торба Бизнис Гласник Чанти Покер Водоотпорен Компјутерски Таблет Торба за Носење Чанта за Мажи и Жени

Лесни 15 инчен Лаптоп Торба Бизнис Гласник Чанти Покер Водоотпорен Компјутерски Таблет Торба за Носење Чанта

Buyers rating:
DEN 2316.00

Количина на стоки

15(L) x 11(W) инчи.Погоден за Лаптоп, компјутер Mac Book, таблет, Супер Бен, chromebook.итн. Направен од висок квалитет на меки КАДИФЕНИ-НАРЕДЕНИ и издржливи ПЛАТНО кои се спречи вашиот лаптоп од вода, прашина, нула, ја потресе и судир.За намалување на штетата предизвикана од случајно судир и стружење. Голем Капацитет. 1 ГЛАВНАТА ПРЕГРАДА за задржување на лаптоп, лаптоп, Mac Book, ultrabook, chromebook компјутер. 1 ПРЕД ПАТЕНТ ОДДЕЛ и 1 НАЗАД ПАТЕНТ ПРЕГРАДА за складирање на мали предмети како што се Mac Book глувчето, слушалка, кабли, пенкала и notepads, нудејќи додаде погодност. ПРЕНОСЛИВ и ПРИЛАГОДЛИВИ соочи РАМО РЕМЕНИ носи без стрес за вашето рамо и двојна цврсти РАЧКИ за долго време удобно носење.тоа исто така може да се трансформира како duffelbag секогаш кога ќе треба. Топ-вчитување на патент на вреќа глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер.Две-страна за печатење, користејќи топлина боја сублимација техника, долготрајни ефекти.Ексклузивно трендовски дизајн, исто така, дава вашиот уред повеќето функционална уште модерен изглед, и ви овозможува да го носат вашиот лаптоп во уникатно елегантен стил.Тоа може да биде совршено се користи за проучување на бизнис одмор и патување, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.ЗАБЕЛЕШКА : Може да не удобно се вклопуваат сите компјутери поради варијации во големина на различни модели, па ве молиме љубезно ве молиме да го проверите димензија на вашиот лаптоп да го изберат правото големина торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, продажба на Мало на Облека Закачалки, Облека Шини за продажба на Мало Закачалки, Комерцијални

Висококвалитетни материјали : на закачалката е изработена од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се на

DEN 1924.80
Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Grindmaster Cecilware L646A Термостат, Po18/22

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1 Земја На П

DEN 4124.88
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост

DEN 1744.80