• Неодамнешно
Пред Жичен Круг Led диоди 110 220 V Dual LED Боја за Компјутер Модификација за Контрола на Пристап Прекинувачи(Црвена и Жолта боја, Transl)

Пред Жичен Круг Led диоди 110 220 V Dual LED Боја за Компјутер Модификација за Контрола на Пристап Прекинувачи(Црвена

Buyers rating:
DEN 321.36

Количина на стоки

Точни CNC машина алатка за сечење технологија, едно парче метал школка има висока структурна сила, отпор да падне и судир.Заеднички cathod electrode значи 2 боја на индикатор светлото споделување на негативен electrode.Со услугата за животот на повеќе од 10,000 часа, униформа светлина емисија и добри перформанси.Производот е и dustproof, изградена во запечатување прстен, се многу практични.Усвојување на високо температура пламен retardant база и оган retardant жица, која може да биде пламен retardant во итни случаи, и на спроводливост е зајакната.Функција : 1. Со услугата за животот на повеќе од 10,000 часа, униформа светлина емисија и добри перформанси.2. Точни CNC машина алатка за сечење технологија, едно парче метал школка има висока структурна сила, отпор да падне и судир.3. Производот е и dustproof, изградена во запечатување прстен, се многу практични.4. Усвојување на високо температура пламен retardant база и оган retardant жица, која може да биде пламен retardant во итни случаи, и на спроводливост е зајакната.5. Заеднички cathod electrode значи 2 боја на индикатор светлото споделување на негативен electrode.Спецификација : Предмет Тип : Пред Жичен Круг LEDs Material : Месинг хром plated Uses : Автомобил измена, компјутер промена, контрола на пристап прекинувачи, CNC машина алатки, индустриска контрола instruments Installation Големина : M10 x 0.75 Напон : 110 220 VFunction : Заедничка cathod electrode Light Код Тип : LEDWorking Температура : 40℃~70℃/ 40℉~158℉Работна Влажност : 10% 90%Сенка Тип : Рамни head Protection Ниво : IP67, IK10 Size : Прибл. 10мм / 0.4 in Features : Заедничка Cathod Electrode Значи : 2 боја на индикатор светлото споделување на негативен electrode After избирање на заеднички cathod electrode, црна линија е заеднички негативни electrode, црвената линија е црвено светло (позитивни), зелена линија е зелено светло (позитивни), црвена и жолта, сина и црвена се исти.Пакет Листата : 4 x LED Indicator4 x Компресија Nut4 x Миење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88