• Неодамнешно
Милвоки.со Вентил Обланда-Стилот Пеперутка Вентили, Леано Железо, 200 psi, 8 Цевка Големина

Милвоки.со Вентил Обланда-Стилот Пеперутка Вентили, Леано Железо, 200 psi, 8 Цевка Големина

Buyers rating:
DEN 17537.76

Количина на стоки

Фрлија - и Нодуларен-Железо Пеперутка Вентили Max.притисок : 200 psi EPDM лагер темп.опсег : -30° до 250°F Buna лагер темп.опсег : 10° до 180°F Viton лагер темп.опсег : -20° до 300°FDesigned за комерцијални механички и индустриски процеси, вклучувајќи ги и топла и ладна домашни вода, HVAC, кондензаторот и разладени вода, компримиран воздух и вакуум услуги.Се сретне MSS-SP67, MSS-SP25, и API-609.Фрлија-Iron Heavy-должност, ниско-torque вентили се ќор-сокак услуга, отценети на 150 psi; 200 psi за Buna и EPDM повлечи стил.Предмет : Пеперутка Вентили Стил : Обланда Тело Материјал : Леано Железо Max.Вода Притисок : 200 psi Цевка Големина : 8" Temp.Опсег : -30 до 250 Степени F Лагер Материјал : EPDM Диск Материјал : Алуминиум/Бронза се Справи со Тип : Лост Број на Гром Дупки : 2 Гром Круг Кол. : 11-3/4" Повлечи Кол. : 3/4-10 Стандарди : MSS-SP67, MSS-SP25 И API-609.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе се Игра Мат Кружни Круг Бебе да Ползи Мат за Доенчиња Години, Индексирање, Салата Или Дете Соба Декорација

☀[Мултиголемина, мултистил] Нашиот круг патосници имаат три димензии со дијаметар од 27.6 ВО / 31.5 ВО / 39.4 ВО

DEN 1490.40
2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Елка Писма Стап Ѕид Уметност Decal Mural Дома Декор Отстранлив Ѕид Прозорец Налепница за Божиќ Ѕид Декорација,

❤️【МАТЕРИЈАЛ се Отстранува, Перат; Топло нова голема пробие ѕидот со различни дизајни; Предлага Прост�

DEN 1744.80
Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96