• Неодамнешно
Xiao Jian - Комерцијални Нови Коли,2-Ниво Нерѓосувачки Челик Возен Медицински Количка,Козметичка Хирургија Мобилни Грижа Количка со 2 Фиоки за Складирање Количка Воз?

Xiao Jian - Комерцијални Нови Коли,2-Ниво Нерѓосувачки Челик Возен Медицински Количка,Козметичка Хирургија Мобилни

Buyers rating:
DEN 811.20

Количина на стоки

◆ [Мулти-Функција] Можете да ја користите оваа количка за складирање во канцеларија, спална соба, бебе соба, кујна, кујна, тоалет, перење, сала, студио, училница, хоби и занаети област.Тоа може да им помогне да се организираат и организирање на вашиот простор, така што може да се ослободи од хаосот веднаш. ◆ [декорација и лесно собранието] Елегантен дизајн, стилски боја и текстура изглед е многу погодна како вашата соба декорација стил.Прилагодете го вашиот возен количка во само 3 минути во само 3 чекори. ★ [Солиден и издржливи] - складирање количка се направени од 430 нерѓосувачки челик, водоотпорен, rustproof и лесно да се чисти.Тоа е идеален за медицински или лабораториска употреба. ★[Тешки Камион] - Овој мобилен убавина медицински кошничката има четири тркала casters, интегрирани заварени рамка ,оптоварување 100 кг. ★[Задебелување материјал] - Подебели од не ' рѓосувачки челик, мазна и убава површината, високо-технолошки заварување вештини, отпорност на корозија, киселина и алкално на корозија, долг работен век. ● Име : Комунални Возило●Боја : Сребро●Пакување : Складирање количка* 1 (Производ слика add-on производи не се вклучени во пакет).●Материјал : 430 нерѓосувачки челик●Спецификации : 2 слоеви●Големина : 60x40x86cm, 66x44x86cm, 80x48x86cm (1cm = 0.39 in)▶ Карактеристики : ● Издржливи - Направени од високо квалитетни материјали, со голема сила, отпорни на абење●Модерен и убава - модерен минималистички дизајн, прекрасна и мазна декоративни простор● Мазни рабови - нема потреба да се грижите за тоа што се изгребани од страна на вашата страна.● save простор - да се направи простор чисти◆ Лесно да се соберат : - Брзо и лесно да се соберат на полица единица со еден клик без потреба за било какви алатки.◆ Мала големина, но голем капацитет : - Оваа количка е погодна за најмалите простор и може да се премести каде и да ви треба.Го користат како дополнителен простор за складирање за сите кујнски апарати, маса додатоци или ракавици, копчињата и на мобилни телефони.◆ Дома количка : - Чувајте ги вашите дневни потреби при рака, можете да се движи со количка и го користат, каде што ви треба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,

ANATOMICALLY ТОЧНИ ДИЗАЈН и ФОРМА : На плоштад седиште перница во согласност на вашата индивидуална форма и е

DEN 1631.76
BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16