• Неодамнешно
KLHHG 6-Парче Божиќ Серија Борови Шишарки Салфетка Прстен Салфетка Тока Лен Хартиена Салфетка Прстен на Мебел и прибор за на маса Декорација (Боја : А, Големина : Една Г?

KLHHG 6-Парче Божиќ Серија Борови Шишарки Салфетка Прстен Салфетка Тока Лен Хартиена Салфетка Прстен на Мебел

Buyers rating:
DEN 7808.88

Количина на стоки

Лесно да се чисти и обновливи.Доволно за вашата топла семејство или јадење сала.Ги красат маса амбиент и ги красат букети и украси повеќе сликовито.Овие убава салфетка прстени се совршени за свадби или дневни оброци。.Користете повод : Совршен за свадба centerpieces,божик,нова година,годишнина празници,роденден, и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16