• Неодамнешно
Drizzle Помине Натопи во Прав Сет, Потопување во Прав Дополнителен Комплет со 12 Есен Зима Бои Подарок за Жените.

Drizzle Помине Натопи во Прав Сет, Потопување во Прав Дополнителен Комплет со 12 Есен Зима Бои Подарок за Жените.

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

ПАРТИЈАТА ВО РИО НАТОПИ во ПРАВ ПОМИНЕ КОЛЕКЦИЈА : Дојди со нас за Рио де Жанеиро!Партијата во Рио колекции карактеристики 12 обоени ноктите прашоци за неограничен изгледа, плус прав прашина четка, cuticle тласкач, cuticle тример и две професионални нокти датотеки.Овие живописни нијанси ќе ви транспорт до Рио де Жанеиро за крајната партија одмор!ОВАА НИЗА НЕ ГИ ВКЛУЧУВА БАЗА НА ГРБОТ, ГОРНИОТ СЛОЈ ИЛИ ACTIVATOR.НЕМА ПОМИНЕ СВЕТИЛКА е ПОТРЕБНО : Нашите ултра-фини натопи во прав формула не бара УВ/LED светилка и може да се излечи да сјајни, беспрекорна и долготрајни заврши со било натопи во прав течност систем (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).ОКО-ФАЌАЊЕ ЕФЕКТ : на Нашите високо-чистота бисер помине во прав ќе им даде на вашите нокти луксузен заврши.Ултра-ласкави цврсти и сјајот нијанси се совршени за создавање на различни изгледа дека се сигурни да се издвоите од толпата.СОВРШЕН ПОДАРОК : собирање доаѓа во елегантни, рационализација пакет, кој е лесно да се продавница и да се подготвени за kinki на mani љубовници во својот живот.Совршен за одмор или за секојдневна изненадување.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : Секоја цел вклучува нашиот 30-дневен не-прашања поставувани рефундирање политика и 24/7 по-продажбата на услугата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00