• Неодамнешно
VKO Камера Рака Јаже Компатибилен со Sony Канон Nikon Fuji dslr фото SLR Mirrorless Камера Јаже, Врвка 120cm Црна (Update version (ажурирај Верзија)

VKO Камера Рака Јаже Компатибилен со Sony Канон Nikon Fuji dslr фото SLR Mirrorless Камера Јаже, Врвка 120cm

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Нема.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - Со својот атрактивен дизајн, нашата камера лента е вистински око-фаќање и совршено се вклопува во било која од вашите тимови.Се надеваме дека ќе уживате во неговото користење тоа!.МАЈСТОРИ НАПРАВИ - Нашата камера лента е рачно изработени од страна на занаетчии.Поврзани стандарди за квалитет и 9 mm diamater, 120cm должина качување јаже се направи совршен партнер за вашата авантура!.ПОГОДНОСТ - јажето дизајн овозможува камерата рака да биде свиткан и лесно да се носат, доволно мали за секоја торба кога не е во употреба.120cm проширена верзија јаже, врвка е повеќе погодна за луѓе над 170cm и crossbody сметководствена.Погоден за употреба на отворено, без товар.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - Без разлика што камерата ќе го изберете!На VKO камера лента е погоден за повеќето заеднички систем, mirrorless камери, дигитални и рефлекс камери (SLR, dslr фото).ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ - Ние сме убедени на VKO квалитетот на производот!Тоа е најдобар придружник за фотографи, и ќе биде најдобриот подарок за семејството и пријателите.Нејзината едноставна, удобно, и силна.Даде парче од умот, во повеќето рационализација начин достапен.Висока јачина качување јаже и премиум микрофибер кожа да cinch во место и нудат совршено се вклопуваат.Тежина : тежи само 1.7 унца(49g);.Дијаметар : околу 9mm;.Должина : Околу 120 cm/47.2 инч. 12mm дијаметар на 304 нерѓосувачки челик прстен;јажето може да се справи до 200kg(440 lb);.Премиум трајни микрофибер кожа и исклучителна рачно изработени крои;.High-end мода сјајна јаже тело.Место на кожа мат на тркалезна тока, тогаш стави прстен во круг дупка;.Совети : отсече кожа мат кога камерата поврзете дел е правоаголник, itll биде поудобно.VKO VNS 2021 Нова Верзија на Отворено Серија Висока Јачина Качување Јаже Камера на Вратот на Рака е најдобриот избор за вас, 120cm проширена верзија јаже, врвка е повеќе погодна за луѓе над 170cm и crossbody сметководствена.Погоден за употреба на отворено, без товар.Нејзината едноставна, удобно, и силна.Даде парче од умот, во повеќето рационализација начин достапен.Висока јачина качување јаже и премиум микрофибер кожа да cinch во место и нудат совршено се вклопуваат. 1 x VKO VNS-RBKII 120cm Јаже Камера на Вратот/Рамо, Рака (камера не се вклучени).Компатибилен листата : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,

ANATOMICALLY ТОЧНИ ДИЗАЈН и ФОРМА : На плоштад седиште перница во согласност на вашата индивидуална форма и е

DEN 1631.76
ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00