• Неодамнешно
Жените Поместена Спортски Градник за Фитнес Тренингот Работи Кошули Longline Јога Градник Резервоарот Врвот

Жените Поместена Спортски Градник за Фитнес Тренингот Работи Кошули Longline Јога Градник Резервоарот Врвот

Buyers rating:
DEN 743.76

Количина на стоки

87% Најлон, 13% Spandex.Патент затворање.Удобно Материјал - Жените Поместена Спортски Градник направени со лесни влага-wicking ткаенини, вклучувајќи ги и 87% Најлон и 13% Spandex.Висока еластичност, удобно, дише, да ги задржи вашето тело кул Големина M одговара за 30 D 30 DD 32 C 32 D 34 A 34 B ; Големина L одговара за 32 DD 34 C 34 D 34 DD 36 A 36 B 36 C.Светлината Поддршка - Јога Резервоарот Врвот е изграден за да се обезбеди светлина поддршка за удобно и тензија-слободен носат.Погодна Прилика - Longline Ракави Спортски Градник е Совршен за јога, Пилатес, фитнес и било кои други типови на вежби и вежби, или како секојдневниот градник за панталони, sweatpants, висока половината шорцеви, спортска здолниште и поштенски дуксери, спортски јакни, итн.СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ Лесно да одговара на сите видови на различни облека, едноставен дизајн, но може да оди и со кошули, палта, да се облекува.Совршен за вашата висока половината leggings.Longline Спортски Градник Longline Спортски Градник-нуди удобно,поддршка за време на светлината-влијание на вежбање како одење,тежината обука и јога.Buttery-мек Лесен Пот-wicking Четири-начин на истегнување се Чувствува едвај има Широка употреба : овие ракави шпагети рака резервоарот на врвот се погодни за повеќе наврати, можете да ги носи за трчање, јога, танцување, возење велосипед, фитнес вежба, вежба, тренинг, или само ги носи во дом за да уживаат во слободното време, основните и неопходни додатоци за жени и девојчиња, да ви даде релаксирано чувство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,

ANATOMICALLY ТОЧНИ ДИЗАЈН и ФОРМА : На плоштад седиште перница во согласност на вашата индивидуална форма и е

DEN 1631.76
Унисекс Расадник Бебе Постелнина Деца Кревет Здолниште Солидна Моделот 500 ТЦ Египетски Памук (Црна,Деца Кревет)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Расадник Бебе Постелнина Деца Кревет Здолниште Солидна Моделот 500 ТЦ Египетски Памук (Црна,Деца Кревет)

100% Египетски Памук.Увезени 100% Египетски Памук (500 Тема Count).Увезени.Модел : Цврсти.Сет Вклучува : 1 Парче К

DEN 1199.76