• Неодамнешно
Owlike 18 Мрежи Акрилик Кармин Lipgloss Екранот Носителот Lip Balm Козметика Складирање Кутија Шминка Алатка

Owlike 18 Мрежи Акрилик Кармин Lipgloss Екранот Носителот Lip Balm Козметика Складирање Кутија Шминка Алатка

Buyers rating:
DEN 1473.60

Количина на стоки

othe.Таписерии изработка, едноставен и елегантен изглед, убава и практична. 18 мрежи се достапни за складирање, може да се стави различни видови на кармин во тоа.Clamshell дизајн, погодно за преземање надвор алатки, високо ниво на транспарентност, може да се набљудуваат производи интуитивно.Разумен изгледот, рационално користење на просторот, добра за чување и прикажување на кармини.Направени на квалитетот акрилик материјал, безбедно и еко-пријателски, здрав и трајни производи за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Складирање Box Material : Acrylic Capacity : 18 Grids Size : Прибл. 18 х 9 x 8.5 cm / 7.1 x 3.5 x 3.3 во Пакет Including Package Листа : 1 x Складирање Кутија.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Storage Box
Material:
Acrylic
Capacity:
18 Grids
Size:
Approx. 18 x 9 x 8.5cm / 7.1 x 3.5 x 3.3in
  :

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00