• Неодамнешно
X-DREE 2 Парчиња Електрични Панел Монтажа Завртка Капа Осигурач Носителот 5 x 20mm(Portafusibles de tapa де rosca de montaje en панел eléctrico де 2 piezas 5 x 20 mm

X-DREE 2 Парчиња Електрични Панел Монтажа Завртка Капа Осигурач Носителот 5 x 20mm(Portafusibles de tapa де

Buyers rating:
DEN 206.64

Количина на стоки

Точка Име : Панел Монтирани Осигурач Држачот.Погодни за : 5 x 20mm / 0.197" x 0.787" Осигурувачи; Материјал : Пластика и Метал.Димензии : 13 x 40mm/ 0.5" x 1.6" (Max.D*L).Боја : Црна, Сребрена Тон; Нето Тежина : 13g (Боја : Гора, Tono Plateado; Peso Neto : 13g.Пакет Содржина : - 2 x Панел Планината Осигурач Носител (Contenido del paquete : 2 x Portafusibles де montaje en панел. 2 Парчиња Електрични Панел Монтажа Завртка Капа Осигурач Носителот 5 x 20mm This панел монтирани осигурач држач е погоден за 5 x 20mm тип на осигурувачот.Со завртка капа и лемење-повлечи терминали.Осигурач носител е само, осигурувачот не е вклучена овде.Опис на Spanish Portafusibles de tapa де rosca de montaje en панел eléctrico де 2 piezas 5 x 20 mm Nombre del artículo : Portafusibles montado en panel Fit за : 5 x 20mm / 0.197' 'x 0.787' 'Fusibles; Материјал : Plástico y Metal Tamaño : 13 x 40 mm / 0.5' 'x 1.6' '(Max.D * L)Боја : Гора, Tono Plateado; Peso Neto : 13g Contenido del paquete : 2 x Portafusibles де montaje en панел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам

Ниска потрошувачка на енергија, теоретски номинална моќност потрошувачката е помала или еднаква на 1 W.П

DEN 664.80