• Неодамнешно
NLNLCG 6 Круга Шопинг Кошничка Поместување на Рачката на Преносни апарати за Домаќинство Водоотпорен Шопинг Торба Намирници/Багаж Количка (Боја : D: D)

NLNLCG 6 Круга Шопинг Кошничка Поместување на Рачката на Преносни апарати за Домаќинство Водоотпорен Шопинг

Buyers rating:
DEN 960.00

Количина на стоки

* Погоден за млади и постари лица, голем капацитет, компактен и лесен, виткање можат да бидат ставени во багажникот, погодно за шопинг, патување, превоз на тешки товари, итн., наместо супермаркет 5p пластични кеси, заштита на животната средина. *Композитни нерѓосувачки челик тркала рамка, од нерѓосувачки челик со ABS пластика во средината, против челична рамка на двете страни.Намалување на бучава кога влечење, со носат-отпорни, кристално СТП wheel воланот издржливост е значително подобрена, трајни, трајни и удобна памучна зафат, удобно, не се лизга, пот-абсорбента, траен, долгорочен зафат, не се уморни. *Рамката на рамката е виткање рамка.Складирање е погодно за средината на автомобилот за да се заврши за складирање.Зглобовите на сите делови на рамката се сите метални врски, кои во голема мера го подобрува носивоста. * Големина : вкупниот обем е 40 × 25 × 97cm, големината на кесата е 30 × 19 × 55cm, церада торба, 7 различни бои за да изберете од, 6 круг шопинг количка.Име : Шопинг cart Material : Нерѓосувачки steel Dimensions : вкупниот обем е 40 × 25 × 97cm, големината на кесата е 30 × 19 × 55cm Style : Pu Number на круга : 6 rounds Color : 7 бои да се избере from Efficacy : купат храна и шопинг, со повлекување на тешки стоки, одат надвор да се carry Use прилики : супермаркет референци, патува пикник, извршување тешки objects Note : големината е мерени рачно, грешка е 1-3cm, се надевам дека за да се разбере.Одржување : Подмачкување еднаш на секои шест месеци.Сите производи, освен самиот производ не се продаваат, и производот е собрани производ со инструкции и собранието tools.Ако нешто не ви е јасно, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,

ANATOMICALLY ТОЧНИ ДИЗАЈН и ФОРМА : На плоштад седиште перница во согласност на вашата индивидуална форма и е

DEN 1631.76
BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16
DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам

Ниска потрошувачка на енергија, теоретски номинална моќност потрошувачката е помала или еднаква на 1 W.П

DEN 664.80