• Неодамнешно
Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика, Автомобил, Дом, Кат Помага во дел на Грбот, ?

Белата Врба Ортопедски Мемориска Пена Висока Еластичност Затворен Стол Плоштадот Перница Седиште Влошки за Статистика,

Buyers rating:
DEN 1631.76

Количина на стоки

ANATOMICALLY ТОЧНИ ДИЗАЈН и ФОРМА : На плоштад седиште перница во согласност на вашата индивидуална форма и е посебно дизајниран да обезбеди насочени за поддршка на tailbone и ублажување на притисокот од вашиот долниот дел на грбот.Седиште перница помага во намалување на притисокот врз карличен коска, давање на помош од постојаниот стрес и болка.ТЕРАПИСКА ПОМОШ ЗА ОНИЕ кои се ВО БОЛКА : седиште перница обезбедува преносни удобност за време на бременоста и пост-операцијата за обновување.Исто така, делува како голема утеха фактор за оние кои страдаат од herniated дискови, хемороиди за време на бременоста, и tailbone повреди.На ергономски дизајн поддржува и форми задникот и исто така промовира добро држење на телото преку овозможување на природен ' рбетниот усогласување.ОДЛИЧНА ОРТОПЕДСКИ ПОДДРШКА СО ДВОЕН СЛОЈ ДИЗАЈН : комбинација на мемориска пена на врвот и висока еластичност (HR) пена, како фирма база прави овој седиште перница идеален избор за продолжен седат во канцеларии, домови или било каков вид на стол или седиште.ЛЕСНО се ВКЛОПУВА СО БИЛО кој ТИП НА СТОЛ : Редовни столици или седишта, може да предизвика многу непријатност и агонија, кога ние се седи подолго време.Оваа специјална плоштадот седиште перница ќе се направи било каков вид на стол или седиште во една ергономски еден !Седиште перница е идеален избор, како што тоа носи исклучителна удобност кога ќе го ставите на инвалидски колички, столици за игри, автомобил седишта, авионот седишта, канцелариски столови, клупи, столици за компјутери, каучи, софи, и повеќе.НАПРАВЕНА СО СОВЕСТ & КВАЛИТЕТ : Развиена од безбедни и еко-пријателски материјали од германска технологија од страна на BASF, седиште перница ви дава дополнителна причина да се доживее звукот и безгрижно искуство !Парична казна квалитет отстранлив надворешниот поклопец е лесно да се одржува и чува седиште перница свеж и чист.Уживајте во удобноста и безбедноста со едногодишната гаранција за овој производ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00