• Неодамнешно
12Pcs Уво Кабелот Продолжување на Рака Cartoon Силиконска Уста Покрие Lanyard Рака Бенд Прилагодливи Против Пролизгување на Рака Extender Кука за Детска Заштита Уши Притисок Ол

12Pcs Уво Кабелот Продолжување на Рака Cartoon Силиконска Уста Покрие Lanyard Рака Бенд Прилагодливи Против

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Преносни и лесен, лесно да се носат.Со Карикатура дизајн, може да се користи од страна на возрасните и на децата.Тоа е специјално дизајнирана за намалување на болка и притисок на долго време носи маска во увото.Направени од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи.Мала тежина, еколошки материјал, лесно да се чисти и обновливи.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива лицето маска куките?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашата маска куки, направен од висок квалитет со силиконска материјал, мора да се исполнат потребите.Тоа е специјално дизајнирана за намалување на болка и притисок на долго време носи маска во увото.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики-Боја : Како што е Прикажано -Материјал : силикон -Големина : Околу 14.50 X3.00 X0.50cm/5.70 X1.18 X0.20inch - мала тежина, еколошки материјал, лесно да се чисти и обновливи. - Направен од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време се користи. - Тоа е специјално дизајнирана за намалување на болка и притисок на долго време носи маска во увото. - Со Карикатура дизајн, може да се користи од страна на возрасните и на децата. - Преносни и лесен, лесно да се носат.Пакет Вклучувајќи 12 x маска за продолжување тока.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам

Ниска потрошувачка на енергија, теоретски номинална моќност потрошувачката е помала или еднаква на 1 W.П

DEN 664.80
ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00