• Неодамнешно
Ласерско Отстранување на Влакна, за Жени Постојан,At-Home Отстранување на Влакна Уреди Надгради за да се 999,999 Трепка, Безболно Коса Смена за под Пазуви Нозе, Раце Бикин?

Ласерско Отстранување на Влакна, за Жени Постојан,At-Home Отстранување на Влакна Уреди Надгради за да се 999,999

Buyers rating:
DEN 2399.76

Количина на стоки

БЕЗБОЛНО Автоматски режим може да се користи во големи epilating области како што се рацете,нозете и грбот.ПРИМЕНЛИВИ КОЖАТА & БОЈА на КОСАТА:Применливи кожа боја : Бела, боја на слонова коска, Беж, Светло кафеава.Применливи боја на коса : Црна, Темно кафена, Светло кафена.НЕ КОРИСТИТЕ ОВОЈ ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА МАШИНА НА ТЕТОВАЖА,ИЛИ НЕОДАМНА ПРЖЕН КОЖАТА.ЕКОНОМСКИ AT-HOME РЕШЕНИЕ : На трајна депилација е нежна, безбедно, едноставен и лесен за да го користите дома.Во споредба со трошоците на салон за депилација методи,може да се постигне истиот ефект дома и чинат помалку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам

Ниска потрошувачка на енергија, теоретски номинална моќност потрошувачката е помала или еднаква на 1 W.П

DEN 664.80