• Неодамнешно
Продавница Тела Продавала 6 ДОПРЕТЕ ВО ДРВО ПОЛИЦА ЗАГРАДИ ЗА ЅИД СТАНДАРДИ 10 Долго

Продавница Тела Продавала 6 ДОПРЕТЕ ВО ДРВО ПОЛИЦА ЗАГРАДИ ЗА ЅИД СТАНДАРДИ 10 Долго

Buyers rating:
DEN 304.80

Количина на стоки

6 полица загради за дрво shelving.Допрете го-во стилот полица заградата за употреба со средна тежина (1/16") или тешки тежина (3/32") универзална дупчиња стандарди со ½ "слотови на 1" центри.Никел позлатен. 10" долго.Тие може да се користи за било левата или десната страна, иако усна е десно.Се користи и во добра состојба.Допрете го-во стилот полица заградата за употреба со средна тежина (1/16") или тешки тежина (3/32") универзална дупчиња стандарди со ½ "слотови на 1" центри.Никел позлатен. 10" долго.Се користи и во добра состојба.Тие може да се користи за било левата или десната страна, иако усна е десно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат