• Неодамнешно
TonyJameJPStore Мини Аквариум Риба Резервоарот Водопад Висат На Надворешни Кислород, Пумпа за Вода, Филтер Аквариум Додатоци Филтрација Риба Резервоарот Филтер - Црна - 8cmx

TonyJameJPStore Мини Аквариум Риба Резервоарот Водопад Висат На Надворешни Кислород, Пумпа за Вода, Филтер Аквариум

Buyers rating:
DEN 948.00

Количина на стоки

Аквариум Филтер Риба Резервоарот Филтер За аквариум Воздушна Пумпа за Воздух со Кислород Зголемување Аквариум Надворешен Филтер Аквариум Пумпа за Вода Clean Product Опис : Предмет Тип : Риба Резервоарот Filter Material : Plastic Size(S) : 8cmx8cmx11cm Color : Black Voltage : 220 V-240 VFrequency : 3 WPackage Вклучуваат : 1 x аквариум филтер (вклучувајќи ги и био сунѓер).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00