• Неодамнешно
Деца Бебе Девојка Suspender Romper Фустан Младата Девојка на Свети Патрик Ден Облека за Новороденче Девојка Детелина Bodysuit 0-18 МИЛИОНИ

Деца Бебе Девојка Suspender Romper Фустан Младата Девојка на Свети Патрик Ден Облека за Новороденче Девојка

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал.Ова бебе девојка Свети Патрик Ден suspender romper фустан е направен од високо-квалитет на памук.Супер меки и удобни.Ткаенината е кожата-friendly и безопасни за малку девојки.Дизајн.Оваа рака bodysuit има износени рака каиши за на рамена, чипка скратува, А-линија здолниште дизајн, детелина печатени обрасци, еластичен појас и симпатична hairband, сите овие модерни елементи се направи вашето бебе девојка уникатна и прекрасна за Св. Патрик.Таа ќе биде елегантна принцеза.Големина.Бебе девојки на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина.Ве молиме следете ги големина информации да се избере соодветна големина.Овие детелина печати 2 парчиња облека се погодни за новородено бебе девојка suspender romper фустан 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци и 12-18 месеци.Прилики.Оваа елегантна принцеза ракави bodysuit е погоден за бебе девојки за да го прослават " Свети Патрик Ден, семејни дружења, празници, роденден, забава и некои други затворени или активности на отворено.Пакет се вклучени : 1 износени рака romper фустан + 1 hairband. ❥(^_-)Добредојдовте на нашата продавница❥(^_-)Квалитетот е на прво со најдобра услуга.Клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Спецификација Состојба : 100% Сосема New Style : Casual Season : Пролет, лето и есен.Боја : Зелена.Големина : ве Молиме проверете ја големината на табелата во слика пред купување.Answer : ___________________________ Note : ❀ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме љубезно им овозможи на 2-3% разлика според упатство за мерење. ❀ Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот. ❀ Ако вашето бебе е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.❀ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00
BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16