• Неодамнешно
TYRHMY 24/25/26/27/32 Инчен Монитор Анти-Отсјај Екран – Компјутер за Приватност Екран Филтер, Анти-Нула, Блокови 96% УВ Сина Светлина Заштита – Сјај на Мат Финиш,32(16:9) 702 * 397

TYRHMY 24/25/26/27/32 Инчен Монитор Анти-Отсјај Екран – Компјутер за Приватност Екран Филтер, Анти-Нула, Блокови

Buyers rating:
DEN 741.60

Количина на стоки

Пакетот содржи Дополнителни инсталација колекции (опција 1 и 2).✓Answer : ___________________________ Note : не го блокира видливост директно зад вас, без оглед на далечината.Тоа е исто така лесно да се инсталира и да е анти-отсјај и отпорно на гребење, плус тоа нема да го оштети вашиот компјутер, се Обезбеди вашите податоци се заштитени без разлика каде сте со лаптоп приватност филтер. *Имајте на ум дека другите зад вие се уште можете да го видите на екранот содржина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00
BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16
DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам

Ниска потрошувачка на енергија, теоретски номинална моќност потрошувачката е помала или еднаква на 1 W.П

DEN 664.80