• Неодамнешно
EasyBaby Производи Затворен Отворено Стигнале Бебе Портата, 33 Високи, се Протега до 55 Широк, Сива

EasyBaby Производи Затворен Отворено Стигнале Бебе Портата, 33 Високи, се Протега до 55 Широк, Сива

Buyers rating:
DEN 1099.92

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Внатрешна и Надворешна : Може да биде инсталиран на врвот и на дното на скалила, вратите, ходници, внатрешна и надворешна употреба.вклучува компоненти за лесна инсталација : нерѓосувачки челик завртки, фати месеци, ѕид изолација и упатство за инсталација шаблони.мора да се постави помеѓу цврсти површини како што се гипс картон, дрво или hardwall.Оваа стигнале портата е хардвер монтажа на портата, Вежба 3мм пилот дупка за дрва на површина и за hardwall вежба 6mm дупка за инсталација.Производ Големина : Ова Стигнале Портата се Вклопува отвори до 55" широк и е 33" високи.може да се прилагоди за да одговара на вашите отвори според вашите потреби.Решетката може да биде целосно повече настрана кога не е во употреба.Еден Раце Работа за да го Отворите и да ги Затворите : Притисни и да се сврти насока на стрелките на часовникот за да го отклучите вратата, фатете се справи да се повлече и да се справи со кука на фаќа, притисни и пак контра-стрелките на часовникот за да се заклучи портата.Одговара на Вашата Цел : Совршено решение за вратите и скали за заклучување на начин за бебиња и домашни миленици потребни за да се обезбеди сигурност и безбедност во целата куќа.На скалило гејтс се користи за деца и домашни миленици блокирање исклучи својот пат надвор или во.Стандард Одобрен : Сите портата линии се тестирани на стандардите за безбедност, состанок или пречекорување двете ASTM или EN стандардите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16
DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DC Јачина на Предавателот, Тековната Сигнал клима уред Безбедно да се КОРИСТИ Сигнал клима уред со Сигнал Балсам

Ниска потрошувачка на енергија, теоретски номинална моќност потрошувачката е помала или еднаква на 1 W.П

DEN 664.80
Унисекс Расадник Бебе Постелнина Деца Кревет Здолниште Солидна Моделот 500 ТЦ Египетски Памук (Црна,Деца Кревет)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Расадник Бебе Постелнина Деца Кревет Здолниште Солидна Моделот 500 ТЦ Египетски Памук (Црна,Деца Кревет)

100% Египетски Памук.Увезени 100% Египетски Памук (500 Тема Count).Увезени.Модел : Цврсти.Сет Вклучува : 1 Парче К

DEN 1199.76