• Неодамнешно
Ноктите clippers Помине Clippers SetNail Clippers Педикир Комплет за Нокти Датотека Помине Clippers Нокти Убавина Комплет со Преносни Мода Торба (15-парче сет) Помине clippers сет (Боја : A)

Ноктите clippers Помине Clippers SetNail Clippers Педикир Комплет за Нокти Датотека Помине Clippers Нокти Убавина

Buyers rating:
DEN 952.32

Количина на стоки

преносни големина : ноктите поставите доаѓа со кожа случај да ги зачувате вашите алатки.можете лесно може да се стави во каква било чанта или торба.сите во сите, многу погоден за патување или семејна употреба.Погоден за сите типови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња и постари лица.Ноктите clippers се направени од високо-квалитет на јаглероден челик и нерѓосувачки челик, остри и силни.Големината е умерени, со удобни не се лизга рачка, тоа е напор да се користи.Професионална помине сет содржи 15 рака, нога и лицето за нега на алатки, кои се повеќе поекономична од купување одделно.Маникир, педикир, веѓа кроење, акни, отстранување, ексфолиране, итн.да се заврши во еден сет.Спакувана во убава за носење (6.29*3.93 инчи), тоа е многу светла и може да се стави во каква било чанта или торба.Тоа е совршен придружник за патување и секојдневниот живот.за здравје : најдобро е да ја користите вашата сопствена помине грижа комплет сам, како посебна алатка за прстите на рацете и нозете, да им помогне да се избегне ширењето на габични инфекции.за свој здравје, тоа е вреди да се има еден сет на hand Product име : ноктите clippers set Product материјал : не ' рѓосувачки челик + јаглерод steel Specification : 15-парче set PU кожа случај боја : црна+црвена, црна+orange Leather случај големина : 16*10СМ (6.29*3.93 инчи)Соодветна за публиката : возрасни/elderly Tips : 1. Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.2. Поради различни агли и снимање светлина, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.3. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме да ги производ со вода и мека крпа во време и избришете го сув.4. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молиме ставете ја во некое место надвор од дофат на деца, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдени сте да ја посетите повторно!.

Карактеристики на стоката

15-piece set :
PU leather case color:
black+red, black+orange
Leather case size:
16*10CM (6.29*3.93 inches)
Suitable for the crowd:
adults/elderly
1. Due to manual measurement, some small errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
2. Due to the different shooting angles and light, slight chromatic aberration may occur, please understand. :
3. Please note that when cleaning the product, please wipe the product with water and a soft cloth in time and wipe it dry. :
4. Please note that this product is easy to scratch your fingers, please place it in a place out of reach of children, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback so that we can provide you with better products and services. :
7. There are other products in this shop, you are welcome to visit again! :

Купувачи како што сакаат

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96