• Неодамнешно
Мажите е Лесен Ракави Руно Наредени Softshell Вест Windproof Јакна за Пешачење Патнички Голф,Мажи Вредност Руно Вест

Мажите е Лесен Ракави Руно Наредени Softshell Вест Windproof Јакна за Пешачење Патнички Голф,Мажи Вредност Руно

Buyers rating:
DEN 2181.60

Количина на стоки

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Забелешка : НЕ КОРИСТЕТЕ го во ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА.Ве молиме внимателно да се провери големината на табелата на Сликата пред купување.Препорачливо е да се купи новак големина.РЕВЕРЗИБИЛНА ВЕСТ : Оваа мажите е лесен јакна без ракави нуди вториот начин да се носат за два изгледа во едно.Надворешниот слој е катјонската предиво техника, и на внатрешниот слој е едноставен боја.Слободни да изберете она што ви се допаѓа.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : комплетна поштенски затворање, вашиот јадро ќе остане топол, додека ослободувањето до оружје за активна употреба.Овој спорт вест има 2 големи zippered страна џебови, 2 внатрешните џебови и ентериер drawcord прилагодливи полите.ПОВОД : Оваа мажите е реверзибилна руно вест е лесен, топло, дише и удобен.Тоа е совршено надворешниот или средниот слој за секоја пролет, есен или зима активност, како пешачење, трчање, пешачење, велосипедизам, кампување, качување, голф, џогирање, риболов и патување итн.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен вест ќе уживате за сезони за да се дојде.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00