• Неодамнешно
Aligner Смена, Не се Лизга Стабилна Протези Retainer Отстранување Алатка за Клиниката за Стоматолошка Болница(розева)

Aligner Смена, Не се Лизга Стабилна Протези Retainer Отстранување Алатка за Клиниката за Стоматолошка Болница(розева)

Buyers rating:
DEN 170.16

Количина на стоки

Помогне да се отстрани забниот подготвуваат retainer, ги отстранува непречено без оштетување на непцата, добри перформанси.Контрола одговара на било кој прст и школка има не се лизга ефект за практично и едноставно користење.Храна‑одделение пластичен материјал, безбедно и еко‑пријателски, силни и издржливи, може да се користи за долго време.Aligner смена алатка чува вашите раце подалеку од устата, намалување на ширењето на штетни материи. 2pcs на aligner смена се достапни за употреба, да ги исполнуваат на вашиот замени потреби, мала тежина и преносни.Функција : 1. Помогне да се отстрани забниот подготвуваат retainer, ги отстранува непречено без оштетување на непцата, добри перформанси.2. Контрола одговара на било кој прст и школка има не се лизга ефект за практично и едноставно користење.3. Aligner смена алатка чува вашите раце подалеку од устата, намалување на ширењето на штетни материи.4. Храна‑одделение пластичен материјал, безбедно и еко‑пријателски, силни и издржливи, може да се користи за долго време.5. 2pcs на aligner смена се достапни за употреба, да ги исполнуваат на вашиот замени потреби, мала тежина и преносни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Aligner Смена Материјал : PPCharacteristics : и ќе не предизвикува оштетување на непцата.Стисокот е погодна за секој прст, и школка има не се лизга ефект.Пакет Листата : 2 x Aligner Смена.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Aligner Remover
Material:
PP
Characteristics:
and will not damage the gums. The grip is suitable for any finger, and the shell has a non-slip effect.
Package List:
2 x Aligner Remover :

Купувачи како што сакаат

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24
BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BTYAY Домаќинство Панталоните Закачалка, Здолниште Клип, Лесна Панталони, Сушење Багажник, Панталоните Багажник,

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

DEN 10442.16