• Неодамнешно
DIAOD 10pcs Пластични Преносни Облека Закачалка Затворен Облека Airer Не се Лизга Закачалки за Здолништа Panty долна облека Чорапи Рек Стојат (Боја : Розова)

DIAOD 10pcs Пластични Преносни Облека Закачалка Затворен Облека Airer Не се Лизга Закачалки за Здолништа Panty

Buyers rating:
DEN 4205.76

Количина на стоки

Сува виси систем; висат на туш завеса род, clothesline или облека решетката.Воздух-сува градници, трикотаж, долна облека и други delicates со леснотија.Не се лизга со силиконска лента помогнат на облека во позиција.PP Здравје и заштита на животната средина материјали ,Без токсичност, нема лоша миризба.Направи трајни.Features1. Сува виси систем; висат на туш завеса род, clothesline или облека rack2. Воздух-сува градници, трикотаж, долна облека и други delicates со ease3. Не се лизга со силиконска лента помогнат на облека во позиција,4. PP Здравје и заштита на животната средина материјали ,Без токсичност, нема лоша миризба.5. Направи трајни Specification Colors : Зелена,Розова,Каки,Blue Size : 42x21.5cm Weight : 0.32 kg Material : Plastic Note : големината е рачно мери, не може да биде 1-2 CM грешка,деталите се предмет на вистински производ примена, ве молам прости ми.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00