• Неодамнешно
CICIHP Компјутер за Приватност Екран Филтер за широк екран Монитор Датум за Заштита на Десктоп Компјутер за Безбедност Анти-Отсјај, Анти-Нула, Блокови 96% од УВ–16:9/16:10 As

CICIHP Компјутер за Приватност Екран Филтер за широк екран Монитор Датум за Заштита на Десктоп Компјутер за

Buyers rating:
DEN 2613.60

Количина на стоки

[ Приватност Филтер Димензии ] Ако активната површина на вашиот дисплеј ги има следните димензии : 24"(16 : 10)518*323, 24"(16 : 9) : 532*299, 25"(16 : 9) 554*311, 26"(16 : 10) 567*341,27"(16 : 9) 597*336,32"(16 : 9) 702*397, тогаш овој филтер е добра за вас. [ Зголемена Приватност ]Компјутер за приватност екран филтер е совршен за јавни и голем сообраќај области.Blackout за Приватност Екран Филтер е конструиран да биде идеално компатибилен со HP, Samsung, Dell, Lenovo, Acer, Asus, LG, View Sonic, и други следи брендови.Ве молиме потврдете го ширина и висина на мерки за вашиот компјутер на екранот пред да нарачате.Ве советуваме против прави селекција само врз основа на компјутер на екранот е дијагонала големина. [ Темен Екран За Другите ] Јасен преглед за вас.Компјутерската приватност филтер прави екранот се појави темна гледајќи на тоа од агол (аголот е околу 30°- 60°), но светла кога се гледа директно во него.За да го промените приватност агол од 60° до 30° степени - едноставно се приспособат на вашиот монитор е нивото на осветленост. [ Двојки Како Екран & Око Заштитник ] Штити очите од филтрирањето 96% UV и curbing сина светлина од 65%.Тоа е реверзибилна за приватност екран филтер, ви дава флексибилност да ги изберат сјајна или мат финиш – Изберете мат за да се намали надворешни отсјај.Филтерот е Анти-Отсјај и Отпорен на Гребење!. [ Лесна Инсталација ] Вклучува две, лесна-за-закачите options - Прилог ленти и Слајд-планината табови.Пакетот содржи Дополнителни инсталација колекции.На privacy филтер, исто така, повика на приватност екран или монитор филтер, е дизајнирана за заштита на лаптоп или на екранот на десктоп монитор од љубопитните очи и рамо сурфери.Тие намалување на агол на гледање, дозволувајќи им на само човек кој седи веднаш во предниот дел на екранот, обично на корисниците да приказ на содржината на екранот.Приватност филтри одговара директно над следи екранот и да го прикачите безбедно во предниот дел.Приватност филтри, исто така, се намали зрачење и сјајот генерирани од LCD и CRT монитор за компјутер прикажува.Анти-Отсјај|Анти УВ|Анти Сина Light90% АНТИ-ОТСЈАЈ, 96% АНТИ УВ & 90% АНТИ СИНА СВЕТЛИНА - Компјутер приватноста филтер не само што се заштитува вашата приватност, но, исто така блокира штетните сина светлина и отсјај од вашиот екран.Тоа исто така го спречува нула и отпечатоци од прсти на вашиот екран.Лесно да се инсталира без меурчиња, одлични перформанси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

500ml Кокос Ѓумбир Шампон Брзо Црна Коса, Коса, Боја и Боење Негување Шампон, Чиста Шампон 2-во-1 Шампон-ConditionerShampoo-клима

Шампон Ѓумбир Шампон*_* y боење и црна коса, брзо црна коса, а не црна скалпот.Црна Коса Шампон*_* Погоден за

DEN 880.56