• Неодамнешно
Куче Јакна за Кучиња, Мачки со Сини Тексас Палто Костим Симпатична Девојка Момче Куче Куче Облека, Lapel Елеци Класичен Удобност Миленици Облека

Куче Јакна за Кучиња, Мачки со Сини Тексас Палто Костим Симпатична Девојка Момче Куче Куче Облека, Lapel Елеци

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

КУЧЕ ЈАКНА ГОЛЕМИНА : Има 4 големина за вашата изберете : S, M, L, XL.Ве молиме имајте во предвид табелата големина погоре, за да го купите кога ќе изберете фаворит за вашата прекрасна милениче.Ако големината помеѓу 2 големини, ве молиме изберете големи димензии.МАЛО КУЧЕ ГРБ НОСАТ во секое време : Тоа се вклопува да се облекуваат на четири сезони, може да се излади во текот на летото, кој може ефикасно да се спречи вашите миленици од директна сончева светлина, се задржи топло во есен и зима,избегнување на дожд и снег натопени коса.МОДЕН КУЧЕ ОБЛЕКА : Куче Костим има копче за дизајн, лесно да се стави на и полетување.Класичен lapel куче елеци костим - нека вашиот кутре да биде во центарот на вниманието на било кој повод.ДОБРО КУЧЕ КОСТИМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на тексас платно, трајни меки и удобни куче облека, лесен за чистење, може да се фрли ја во машина за перење.Лесен и вашите миленици ќе љубов куче фармерки!.ДОБАР ПОДАРОК : Погоден за повеќето видови на мали кучиња или мачки : Chihuahua, poodle, теди, куче, булдог, Yorkie, dachshund, и така натаму.Земете партија, игра на плажа, да слика и дневна прошетка, тоа е за сите во право!ќе биде најдобар подарок за вашето куче.Нашите класичен кул куче blue jean јакна направен од висок квалитет на тексас платно, вашето куче може да се носат во секое време, ефективно од директна сончева светлина и да се задржи кул во лето, се задржи топло во есен и зима, може да биде апсолутна ѕвезда кај многу домашни миленици, додека во секое време, ќе биде најдобар подарок за вашето куче.S : Градите Дебелина : 12.6"/27cm, Вратот Дебелина : 10.6"/27cm, Назад Должина : 7.9"/20cm M : Градите Дебелина : 14.1"/36cm, Вратот Дебелина : 12.6"/32cm, Назад Должина : 9.0"/23cm L : Градите Дебелина : 16.1"/41cm, Вратот Дебелина : 13.7"/35cm, Назад Должина : 10.6"/27cm XL : Градите Дебелина : 17.7"/45см, Вратот Дебелина : 15.3"/39cm, Назад Должина : 12.2"/31cm Пакет : 1*сина куче жан јакна ГОЛЕМИНА ВОДИЧ : 1. Ако помеѓу големината, изберете поголем големина. 2. Приоритет следете ги градите со големина 3. Изберете големини според најновите мерења на вашето домашно милениче.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO ООП-2 99000497-4 300PSI 25'C NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1080.00