• Неодамнешно
JFSDBH 61Pcs Мешани Заградени Брзо Wire Конектор Компактен Пролет Спојување Жици Конектори Брзи Електрични Терминал 0.08-4mm2/28-12 AWG

JFSDBH 61Pcs Мешани Заградени Брзо Wire Конектор Компактен Пролет Спојување Жици Конектори Брзи Електрични Терминал

Buyers rating:
DEN 2500.80

Количина на стоки

Безбедност и сигурност : конектори асортиман блок е составен од изолирани материјал, кој е во пламен-retardant, стареењето отпор, висок притисок на корозија, долг живот и ниска одржување.Тоа може да се спречи електрични истекување, безбеден и сигурен.Карактеристики на производот : Лост-орев, брзи конектори, наместо на традиционалните електрични лента и електрични задник конектори пресврт-тип, технолошките иновации се намалува жици време од 70%.Make connections почиста и простор-ефикасна со ниска одржување.Компатибилност : Со конектор за приклучување плетенка и цврста жица и жици од различни големини.Погоден за жица големина 0.08~4mm2/AWG28-12. Лост орев комплет може да се користи за моторни, електрична контрола, напојување, home апарат, осветлување, машини и други жица врска делови.Секоја раскрсница независни shrapnel, различни жица управувани одделно, подобрување на безбедноста, ефикасноста и квалитетот на производот.Безбедност и reliability The конектор асортиман блок е составен од изолирани материјал, кој е во пламен-retardant, стареењето отпор, висок притисок на корозија, долг живот и ниска одржување.Тоа може да се спречи електрични истекување, безбеден и сигурен.Производ features Lever-орев, брзи конектори, наместо на традиционалните електрични лента и електрични задник конектори пресврт-тип, технолошките иновации се намалува жици време од 70%.Make connections почиста и простор-ефикасна со ниска одржување.Compatibility The конектор за приклучување плетенка и цврста жица и жици од различни големини.Погоден за жица големина 0.08~4mm2/AWG28-12.Практичен и reusable The лост орев комплет може да се користи за моторни, електрична контрола, напојување, home апарат, осветлување, машини и други жица врска делови.Секоја раскрсница независни shrapnel, различни жица управувани одделно, подобрување на безбедноста, ефикасноста и квалитетот на производот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Varimixer 225/60R 60Q Задните Сад Екранот

Вистински ОЕМ замена дел.Varimixer има целосна линија на комерцијални миксери кујнски дека се залагаме за и

DEN 17454.24
ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ReplacementScrews Стојат Завртки за Vizio E601i-А3

Две групи на метрички завртки.Седум завртки вкупно.Работи САМО со оригиналот стои, НЕ универзална стои.

DEN 188.40
Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sipromac 039-0270 Т Профил Сечење Елемент

Земја На Потекло : Германија.Број На Модел : 0390270 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 10.0" W x 10.0" H Точка Пакет Те

DEN 16896.48
Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Chalkboard Хартија 11 x14 Црно - 25 Листови

Пакување од 25 11 x 14 инчи.Пластични нелепило chalkboard листови.Совршен за било каков вид на сигнализацијата.О

DEN 508.80